O nas

KLEKS to prywatna firma, która przez 15 lat prowadziła zajęcia terapeutyczne z dziećmi ze spektrum autyzmu, a obecnie przygotowuje specjalistów do prowadzenia terapii z dziećmi w oparciu o podejście niedyrektywne.

Istniejemy od 2003 roku i jesteśmy dumni, że pomogliśmy już setkom dzieci, a kilka tysięcy terapeutów z różnych krajów miało możliwość włączyć do swojej pracy wypracowane przez nas metody działania.

Nasze motto działania: Zabawa – Edukacja – Terapia wdrażamy na każdym etapie realizowanych zajęć, przez co dzieci z którymi pracują przygotowani przez nas specjaliści są zadowolone z prowadzonych zajęć.

W każde wakacje organizujemy wyjazdowe turnusy rehabilitacyjne.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i pomóc wprowadzić do pracy z dziećmi efektywne i przyjemne dla dzieci elementy terapii.