O nas

KLEKS to prywatna placówka edukacyjno-terapeutyczna. Istniejemy od 2003 roku i jesteśmy dumni, że pomogliśmy już setkom dzieci.

W jednym miejscu zebraliśmy najlepszych w swojej dziedzinie terapeutów o różnych specjalnościach, dlatego możemy zaoferować Państwu kompleksowe podejście do wyzwań rozwojowych Państwa dziecka. Działamy w oparciu o najnowsze światowe osiągnięcia naukowe w zakresie konkretnych wyzwań rozwojowych dzieci, a wieloletnie doświadczenie każdego z terapeutów w prowadzeniu zajęć wpływa na najwyższy poziom terapii.

Nasze motto działania: Zabawa ? Edukacja ? Terapia wdrażamy na każdym etapie realizowanych zajęć, przez co dzieci lubią przebywać w Kleksie, a zajęcia sprawiają im przyjemność.

Dysponujemy gabinetami oraz salami, wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt przeznaczony do prowadzenia konkretnych zajęć z dzieckiem.

Prowadzimy głównie zajęcia z zakresu terapii integracji sensorycznej, terapii logopedycznej, pedagogicznej.

Przygotowaliśmy i realizujemy specjalistyczne zajęcia terapeutyczne dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Dla młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie prowadzimy zajęcia z zakresu art-terapii, z wykorzystaniem elementów gry teatralnej.

W każde wakacje organizujemy wyjazdowe turnusy rehabilitacyjne z możliwością dofinansowania uczestnictwa przez PFRON.

Staramy się także, aby rodzice oczekując na dzieci miło spędzili ten czas w Kleksie.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i pomóc Państwa dzieciom, dlatego serdecznie zapraszamy do KLEKSA.